Serbest Kategori Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı
  • 6 Nisan 2018 08:30 - 10:00 arasında kesin kayıt olunması gerekmektedir.
  • 3 gün boyunca juri değerlendirmesi olacaktır.
  • Sonuçlar ödül töreninde açıklanacaktır.
  • Sıralama Proje Adı'na göre alfabetik olarak yapılmıştır.
# Proje Adı Ekip Adı Kurum
1 3 Eksenli Robot Kolun Uzaktan Kontrolü  Deniz Yıldızları  Deniz Yıldızları Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
2 Akıllı Ev Otomasyonu   Darıca İmam Hatip Ortaokulu
3 Akıllı Pencere    Darıca İmam Hatip Ortaokulu
4 Akıllı Süpürge Roboteam İmmib Erkan Avcı Mtal
5 Akıllı Şehir   T3 Vakfı
6 Ayakel Kocatürk Teknoloji Ekibi  Kocatürk Okulları
7 Boş Park Yerine Oklarla Çözüm Fsmbk Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Stem Ve Bilim Merkezi
8 Cisim Bulan     
9 Devrilmeyen Bardak Roboteam İmmib Erkan Avcı Mtal
10 Ecosera Stemurfa Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Stem Ve Bilim Merkezi
11 Elektriksel İletkenlik Farklarından Faydalanılarak Glukoz Ve Şerbet Ayracı Cihazı Tasarımı Düzce Bilim Ve Sanat Düzce Bilim Ve Sanat Merkezi
12 Engelsiz Raf Robotan Özlüce Tan Okulları
13 İnternet Tabanlı Akıllı Sistemler  Kaptanlar Yahya Kaptan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
14 Kendi Robotunu Yap Yarış İnsanlık Yararına Sun! Srt Şehit Adil Büyükcengiz Fen Ve Sosyal Bilimler İmam Hatip Lisesi
15 Kendi Suyunu Kendi Karşılayan Akıllı Sera Sıfırbir Çözüm Temel Lisesi
16 Kurtarici Robot - Kurebas V3.0 Kurebas Robotics Üsküdar Üniversitesi
17 Ofs Kocatürk Teknoloji Ekibi  Kocatürk Okulları
18 Okul Öncesi Kodlama Robotu Alibeyköy Robot Team Alibeyköy Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
19 Park Sensörü Robotitans Kuşadası Bahçeşehir Koleji
20 Robıens Kocatürk Teknoloji Ekibi  Kocatürk Okulları
21 Robotech Power Light Kocaeli 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi
22 Rov Pru Rov Team  Piri Reis Üniversitesi
23 Sancak  Last Afyonkarasihar Ali Çağlar Anadolu Lisesi
24 Seretan İnsansız Kara Aracı   Bahçeşehir Üniversitesi
25 Sinyalizasyon Donanımlı Akıllı Bisiklet Kaskı Düzce Bilim Ve Sanat Düzce Bilim Ve Sanat Merkezi
26 Sirius-A2  Gatem Gebze Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
27 Su Geri Dönüşümlü Araba Yıkama Otomasyonu Blue World  Gebze Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
28 Takashi Tuzlabir Tuzla Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
29 Temür(Terörle Mücadele Robotu)    Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
30 Transwheels Stemmer Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Stem Ve Bilim Merkezi
31 Yangına Duyarlı Ev (Güvenli Kaçış)  Young Maker  Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Stem Ve Bilim Merkezi
02 April 2018 01:38

Software and Design

KelebekRO IT Team