COPYRIGHT

Gizlilik Bildirimi

Elektronik posta adresiniz ve kişisel/kurum bilgileriniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Yarışmacı bilgileriniz sadece GTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübü tarafından yarışmacı profili oluşturmak ve e-posta ile basın bülteni, duyuru göndermek için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.

Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz, üçüncü şahısların erişimlerine izin verilmemektedir.

Yasal Uyarı

Bu sitede (www.kelebekro.com) yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince GTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübüne aittir, yalnızca GTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübü izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden (www.kelebekro.com) alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Başka kurum ya da kuruluşlarca dokümanlarında izinsiz yayınlanamaz.

Bu internet sitesindeki (www.kelebekro.com) bilgilerde, kategori bilgileri yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. GTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübü için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde (www.kelebekro.com) yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

GTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübü bu internet sitesinden (www.kelebekro.com) ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri kurumumuzun bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak size bağlıdır

Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek GTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübüne bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve GTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübünün herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.

Siteye giriş yapan kullanıcı veya kayıt olan yarışmacı, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir

Yazılım ve Tasarım

KelebekRO Bilişim Ekibi